Prodej dřeva Prachatice

odřezky prodej 333 Kč s DPH

Prodáváme palivové dřevo v Prachaticích a dále také dřevo vozíme do okolí vzdáleného 50 km od Prachatic: České Budějovice, Zliv, Prachatice, Strakonice, Vodňany, Vlachovo Březí, Netolice, Protivín, Písek, Týn nad Vltavou, Vimperk, Volary, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov.

Palivové dřevo

Dřevo jako palivo má v poslední době velký vzestup. Hlavní důvody jsou, že dnešní technologie je na tak vysoké moderní úrovni, že zajišťuje efektivní spalování biomasy, plní přísně ekologické normy a zároveň nabízí uživatelský komfort. Dřevo je obnovitelný zdroj energie – tepla a nezatěžuje životní prostředí.

Dalším důvodem, proč je palivové dřevo tak oblíbené, jsou neustále se zvyšující ceny plynu, elektřiny, uhlí. Palivové dřevo patří aktuálně mezi nejlevnější ekologické zdroje tepla. Tento způsob vytápění dnes velice rychle stoupá, používá jej stále více domácností.

Pro naše zákazníky zpracováváme krbové a palivové dřevo v různých délkách. Námi dodávané palivové dřevo je určené na topení v krbech , moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, stejně dobře jako do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

Nevíte si s něčím rady? Zavolejte nám na tel.: 777 359 287

Chcete poradit jak vybrat nejlevnější palivové dřevo?

Prodej dřeva Prachatice – nabízíme i možnost jiného množství dřeva nebo dovoz dřeva na delší vzdálenost! Kontaktujte nás

+420 777 359 287

 Máte zájem o kvalitní dřevo z Prachatic? Napište nám

1 + 9 =