Palivové dřevo Vimperk

Prodej dřeva – rozvoz Vimperk – aktuální nabídka palivového dříví

Vybrat si u nás můžete různé druhy dřeva v různých velikostech průměru a délky, nabízíme měkké dřevo (smrk/borovici),  středně tvrdé dřevo (břízu) a tvrdé dřevo (buk). Zvolit můžete palivové dřevo štípané kde jsou na výběr štípaná smrková polínka, štípaná březová polínka a štípaná buková polínka nebo metrové dřevěné štěpiny, kde jsou na výběr smrkové štěpiny, březové štěpiny a bukové štěpiny a dále si můžete vybrat i neštípané dřevo, palivové dřevo v kládách: SMRK a jiné měkké dřevo 2m a metrová smrková polena.

Štípaná polínka: štípané dřevo – štípaná polínka vám naštípeme dle vámi zvolené délky 25, 30, 33, 40 a 50 cm. Jde o sypané dřevo na kamion. Štípaná polínka můžete vybrat z více druhů: štípaná polínka smrk/borovice (měkké), štípaná polínka bříza (středně tvrdé), štípaná polínka buk (tvrdé).

Štěpiny: štípané dřevo rovnané – metrové štěpiny, jde o metrové naštípané dřevo a vybírat můžete štípané metrové palivové dřevo smrkové, štípané metrové palivové dřevo březové a štípané metrové palivové dřevo bukové, které je rovnané do balíků nebo rovnou na kamion.

Klády dřeva: kulatina, tyčovina, polena – objednat můžete i celé klády dřeva.  Dřevěná kulatina smrk má délku 2 metry, jde o rovnané dvoumetrové neštípané kusy o silnějším průměru (10-30 cm), dřevěná tyčovina smrk jsou rovnané dvoumetrové neštípané kusy o slabším průměru (5-10 cm), metrová smrková polena rovnaná o větším průměru (40-80 cm), Kulatinu nabízíme ze smrku.

Dřevo prodej Vimperk – objednávky rozvážíme vlastními vozy do Vimperka

Palivové dřevo vozíme po jižních Čechách do 50 km od Prachatic (dále po dohodě), nejčastěji vozíme dřevo na topení našim zákazníkům do měst: České Budějovice, Písek, Zliv, Prachatice, Strakonice, Vodňany, Vlachovo Březí, Netolice, Protivín, Týn nad Vltavou, Vimperk, Volary, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov.

Palivové dřevo

Palivové dřevo je materiál, který se používá pro vytápění. Je to obvykle suché dřevo, které je vhodné k spalování v krbech, kamnech, pece nebo jiných typů ohřevu. Palivové dřevo je ekologická a obnovitelná forma paliva, která se často používá jako alternativa k fosilním palivům.

Palivové dřevo je velice populárním druhem paliva, protože je cenově dostupné a zároveň velmi účinné. Palivové dříví se také často používá jako doplňkový zdroj tepla k plynovým nebo elektrickým topením. Díky tomu se prodej dřeva stále zvyšuje. Levné dřevo na topení je v současné době pravděpodobně nejekonomičtější zdroj energie. Palivové dřevo je navíc obnovitelný zdroj energie, který nezatěžuje životní prostředí.

Nevíte si s něčím rady? Zavolejte nám na tel.: 777 359 287

Máte dotaz? Rádi byste objednali jiné množství palivového dřeva nebo dovoz dřeva na delší vzdálenost? Vaše spokojenost je pro nás důležitá, rádi Vám vyjdeme vstříc, kontaktujte nás

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Levné palivové dřevo Vimperk – poradíme Vám jak vybrat nejlevnější palivové dřevo na topení

Rozvoz palivového dřeva Vimperk

 

Palivové dřevo rozvážíme do Vimperka a po jižních Čechách. Nemusíte si dělat starosti s přepravou, palivové dřevo vám bezproblémově doručíme až k vám domů, nabízíme vlastní přepravu palivového dřeva pomocí našich firemních vozidel. V případě menších objednávek používáme vozidlo Iveco Daily, které má kapacitu až 10PRMs, při závozu vyššího množství vám dřevo dopravíme Renaultem Kera, který disponuje nosičem kontejnerů. Pokud máte vlastní prostředky a dostatečnou kapacitu, můžete si dřevo přepravit sami. V tomto případě je však důležité zajistit vhodné prostředky pro přepravu a správné zabezpečení dřeva.