Palivové dřevo České Budějovice

palivové dřevo jižní Čechy

Odřezky prodej 333,- S DPH

Palivové dřevo České Budějovice – vozíme vlastní dopravou po jižních Čechách v okolí 50 km od Prachatic např.  do měst: České Budějovice, Zliv, Prachatice, Strakonice, Vodňany, Vlachovo Březí, Netolice, Protivín, Písek, Týn nad Vltavou, Vimperk, Volary, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov.

Palivové dřevo České Budějovice

Palivové dřevo je v dnešní době velice dostupné a hodně žádané. Největšími důvody jsou, že dnešní technologie je na tak vysoké moderní úrovni, že zajišťuje efektivní spalování biomasy, plní přísně ekologické normy a zároveň nabízí uživatelský komfort. Dřevo je obnovitelný zdroj energie – tepla a nezatěžuje životní prostředí.

Ceny plynu, elektřiny, uhlí se neustále zvyšují a proto je dřevo jako palivo velice oblíbené. Palivové dřevo patří aktuálně mezi nejlevnější ekologické zdroje tepla. Tento způsob vytápění dnes velice rychle stoupá, používá jej stále více domácností.

Pro naše zákazníky zpracováváme krbové a palivové dřevo v různých délkách. Námi dodávané palivové dřevo je určené na topení v krbech , moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, stejně dobře jako do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

Nevíte si s něčím rady? Zavolejte palivové dřevo České Budějovice

tel.: 777 359 287

Poradíme Vám jak vybrat skvělé palivové dřevo

Lze domluvit i jiné množství nebo dovoz na delší vzdálenost. Kontaktujte nás

Palivové dřevo České Budějovice

+420 777 359 287

Kontaktujte palivové dřevo České Budějovice

12 + 8 =