Palivové dřevo Prachatice

Odřezky prodej 333,- S DPH

Palivové dřevo Prachatice – vozíme vlastní dopravou také v okolí 50 km např.  do měst: České Budějovice, Zliv, Prachatice, Strakonice, Vodňany, Vlachovo Březí, Netolice, Protivín, Písek, Týn nad Vltavou, Vimperk, Volary, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov

Palivové dřevo Prachatice

Dřevo jako palivo má v poslední době velký vzestup. Hlavní důvody jsou, že dnešní technologie je na tak vysoké moderní úrovni, že zajišťuje efektivní spalování biomasy, plní přísně ekologické normy a zároveň nabízí uživatelský komfort. Dřevo je obnovitelný zdroj energie – tepla a nezatěžuje životní prostředí.

Dalším důvodem, proč je palivové dřevo tak oblíbené, jsou neustále se zvyšující ceny plynu, elektřiny, uhlí. Palivové dřevo patří aktuálně mezi nejlevnější ekologické zdroje tepla. Tento způsob vytápění dnes velice rychle stoupá, používá jej stále více domácností.

Pro naše zákazníky zpracováváme krbové a palivové dřevo v různých délkách. Námi dodávané palivové dřevo je určené na topení v krbech , moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, stejně dobře jako do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

Nevíte si s něčím rady? Zavolejte palivové dřevo Prachatice

tel.: 777 359 287

Poradíme Vám jak vybrat nejlevnější palivové dřevo

Lze domluvit i jiné množství nebo dovoz na delší vzdálenost. Kontaktujte nás

Palivové dřevo Prachatice

+420 777 359 287

Kontaktujte palivové dřevo Prachatice

15 + 9 =